Про нас

Компанія SI BIS спеціалізується на реалізації комплексних проектів по створенню сучасних комунікаційних інфраструктур, заснованих на принципах  інтеграції IT та бізнес-рішень. Компанія заснована в 2003 році і вже більше 12 років є надійним ІТ-партнером для більш ніж 400 українських компаній.

SI BIS володіє високою компетенцією в просуванні комплексних рішень IBM, Cisco і Microsoft, є визнаним лідером в області надання сервісних послуг і технічної підтримки, реалізує складні консалтингові проекти і надає широкий спектр послуг з оптимізації інформаційних та бізнес-процесів для організацій.

Використовуючи галузевий досвід і кращу світову практику, глибоку технологічну експертизу, збалансований портфель рішень та продуктивну модель надання сервісу і технічної підтримки, компанія SI BIS допомагає замовникам спростити і раціоналізувати ведення їх бізнесу.

кваліфікованих спеціалістів

більше 200 комплексних проектів

ДОСЯГНЕННЯ КОМПАНІЇ НА ІТ-РИНКУ

Подраздел О нас_Достижения.jpg

  • З 2010 року SIBIS входить до  п'ятірки провідних системних інтеграторів України.

  • Компанія стала найкращим технологічним партнером Microsoft Україна в 2014 році.

  • SI BIS стала призером конкурсу «Ukrainian IT-Channel Award» в номінації «Кращий системний інтегратор» за версією АПІТУ в 2012 і 2013 роках.

  • Компанія стала лідером рейтингу «Гvардія ефективних компаній 2012», посівши перше місце серед провідних ІТ-компаній України.

  • SI BIS стала переможцем щорічної партнерської програми Microsoft Partner Network в номінації «За краще рішення 2012 року в області створення центрів обробки даних».

  • Корпорація IBM присудила  нагороди за «Кращий проект року в сегменті «Банки і Фінанси» в 2013 і 2014 роках, а також «Кращий партнер року в просуванні технологій Power 8 в Україні» у 2014 році.

  • Компанія першою в Україні здійснила впровадження інноваційних рішень IBM Tivoli Service Request Manager (2008), Microsoft System Center Orchestrator (2012), IBM Power 7 (2012) і IBM Power 8 (2013).