Банки та страхування

ВТБ Банк

За час співпраці з "ВТБ Банком" компанія SI BIS розробила і впровадила технічний комплекс, що забезпечив безперервну працездатність автоматизованої банківської системи Б2, систему електронного документообігу на платформі Lotus Domino/Notes, а також ряд інших банківських додатків.  


Правекс-банк

Побудова сервісної шини для корпоративних додатків на базі IBM WebSphere Message Broker.


Ощадбанк Росії

Розвиток АТ "Ощадбанк Росії" і централізація обчислювальної інфраструктури ЦОД призвели до необхідності істотно підвищити ефективність роботи співробітників і обслуговуючої ІТ-інфраструктури усього Банку.


Піреус Банк

ПАТ "Піреус Банк МКБ" вибрав компанію SI BIS в якості розробника проекту з міграції частини своїх обчислювальних і комунікаційних потужностей в один з комерційних центрів обробки даних, а також подальшого виконання проекту з модернізації обчислювальної інфраструктури Банку.


Дельта Банк

За час співпраці з ПАТ "Дельта Банк" компанія SI BIS здійснила аудит обчислювальної інфраструктури Банку, організувала модернізацію апаратного комплексу на базі устаткування IBM, першою в Україні впровадила флагманське рішення IBM Power 795, а також модернізувала інфраструктуру збереження Банку на базі HDS USP VM.


Укргазбанк

Фахівці компанії SI BIS провели роботи з оновлення інфраструктури Active Directory АБ "Укргазбанк" на основі продукту Microsoft System Center Operations Manager 2012.


Ідея Банк

За час співпраці з ПАТ "Ідея Банк" компанія SI BIS приймала участь в процесі оновлення серверної інфраструктури Банку і створення відмовостійкої програмно-апаратної платформи з високою мірою масштабованості.


Приватбанк

Багаторічне партнерство компанії SI BIS і ПАТ КБ "Приватбанк" неодноразово призводило до успіху в реалізації комплексних проектів із створення SAN і модернізації обчислювальної інфраструктури.


Платинум Банк

SI BIS автоматизувала в Platinum Bank підготовку до відкриття операційного дня за допомогою Microsoft System Center Orchestrator 2012.


Банк Форум

Стабільна робота ПАТ "Банк Форум", довгострокові плани розвитку, а також централізація і реорганізація філіальної мережі стали головною причиною початку модернізації існуючої ІТ-інфраструктури і співпраці Банку з компанією SI BIS.


UniCredit Bank

Компанія SI BIS реалізувала у Банку комплекс технічних засобів для системи Б2 і впровадження системи резервного копіювання на базі продукту IBM Tivoli Storage Manager.


Креди Агріколь Банк

Впродовж усього періоду співпраці з ПАТ "Креди Агріколь Банк" SI BIS провела декілька етапів модернізації ІТ-інфраструктури і впровадила технологію віртуалізації для територіально-розподіленої структури Банку. Також з 2008 року SI BIS забезпечує технічну підтримку обчислювального устаткування ПАТ "Креди Агріколь Банк".


Укрсиббанк

Історія успішної співпраці компанії SI BIS і ПАТ "Укрсиббанк" бере свій початок з 2004 року, коли на порядок денний постало питання про створення ІТ-інфраструктури для ERP- системи. Компанія SI BIS виступила постачальником апаратно-програмної платформи для рішення SAP for Banking, що відповідала вимогам Банку з продуктивності, гнучкості, а також в майбутньому дозволяє проводити модернізацію.


Надра Банк

У 2008 році компанія SI BIS перша в Україні впровадила систему технічної підтримки користувачів на базі IBM Tivoli Service Request Manager для ПАТ "Комерційний банк "Надра".


Альфа-банк

У ПАТ "Альфа банк" фахівцями компанії SI BIS був впроваджений обчислювальний комплекс для банківської системи Б2 і організована мережа збереження даних.


Райффайзен Банк Аваль

Співпраця SI BIS і "Райффайзен Банк Аваль" розпочалася з модернізації інфраструктури збереження даних Банку в 2007 році.


Родовід Банк

В результаті тісної співпраці SI BIS і "Родовід Банку" Замовник отримав у своє розпорядження сучасний катастрофостійкий комплекс на базі двох територіально віддалених обчислювальних центрів. Для забезпечення максимального збереження критично важливої інформації комплекс побудований на основі розподіленої мережі збереження даних.