Держсектор

Казахтелеком

Фахівці компанії SI BIS реалізували проект з впровадження системи управління уразливостями для АТ "Казахтелеком" - провайдера Інтернету та інших ІТ-послуг.


Національний Банк України

SI BIS реалізувала для Національного Банку України проекти з аудиту моделі Business Continuity Planning (BCP) і Business Disaster Recovery (BDR), розробила рекомендації з побудови резервного майданчика, модернізації дискових систем і систем резервного копіювання даних.


Нафтогаз України

Фахівці компанії SI BIS реалізували проект з запровадження і формалізації процесів управління інцидентами, проблемами, конфігураціями і ІТ-активами, змінами, рівнем послуг, відповідно до методології ITIL v.3. А також здійснили декілька етапів постачання устаткування для модернізації ІТ-інфраструктури НАК "Нафтогаз України".


Державна Податкова Адміністрація

Спираючись на успішний досвід розробки і впровадження систем управління послугами в державних і фінансових структурах, SI BIS реалізувала проект зі створення служби Service Desk для Державної Податкової Адміністрації України.


СБУ

На підставі свого досвіду, фахівці компанії SI BIS реалізували ряд етапів з автоматизації в Службі Безпеки України системи з управління інцидентами, проблемами, конфігураціями і ІТ-активами, змінами, рівнем послуг.