Промисловість

Карлсберг Україна

Компанія SI BIS розробила рішення для "Карлсберг Україна" на платформі Microsoft System Center Service Manager 2012 для міграції систем автоматизації служби тех. підтримки, реалізованих на базі продукту HP OpenView Service Desk 4.5.


Смарт-холдинг

За час співпраці з компанією "Смарт-холдинг" фахівці SI BIS розробили унікальне рішення, що об'єднує сімейства продуктів IBM Lotus Sametime і Cisco Telepresence для ефективної інтеграції комунікаційних засобів на рівні корпорації, провели аудит процесів управління ІТ, а також спроектували і впровадили базову інфраструктуру приватної хмари Microsoft на базі програмного забезпечення Microsoft System Center 2012.


Данон Україна

Фахівцями компанії SI BIS надані консультаційні послуги з опису бізнес-процесів на виробництві групи компаній "Данон Україна" для подальшої автоматизації на основі програмного продукту "1С УПП".


Сілур

Компанія SI BIS розробила і впровадила апаратно-програмну платформу для SAP R/3 компанії "Сілур".


АЕС Україна

Для автоматизації процесів, забезпечення безперебійної внутрішньої роботи компаній ПАТ "А.Е.С. Київобленерго" і ПАТ "Ей-І-ЕС Рівнеенерго" виникла необхідність в побудові сучасної надійної ІТ-платформи і оснащення офісів комп'ютерним устаткуванням. Компанія SI BIS була вибрана як надійний системний інтегратор цього проекту.


Укрнафта

З метою підвищення ефективності, інтеграції і оптимізації  управлінських процесів, компанія "Укртатнафта" почала впровадження системи SAP R/3. Постачальником рішення вибрана компанія SI BIS.