Торгівля та послуги

Фудмережа

За час багаторічної співпраці компанії SI BIS і "Фудмережа" (мережа супер - і гіпермаркетів "Велика Кишеня" і "Велмарт") реалізовано ряд проектів з модернізації обчислювального комплексу з широким набором функціональних можливостей - від резервного копіювання і відновлення даних до відновлення роботи після аварій і управління простором СЗД. Упродовж більше 5 років SI BIS забезпечує технічну підтримку ІТ-інфраструктури "Фудмережа".


Амстор

Історія успішної співпраці компанії SI BIS і Торгової мережі "Амстор" бере свій початок з проекту з модернізації ІТ-інфраструктури в 2007 році. У 2012 році компанія SI BIS запропонувала модернізацію ІТ-інфраструктури "Амстор" за допомогою нового сервера IBM Power 770, в результаті якого торговий дім отримав нову високонадійну серверну платформу, яка забезпечила майже 2-х кратний приріст продуктивності без придбання додаткових дорогих ліцензій на програмне забезпечення.


Епіцентр

Стрімкий розвиток національної мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр", розширення товарного асортименту, запуск нових бізнес-процесів призвели до необхідності удосконалення управління і модернізації ІТ-інфраструктури. Для вирішення вказаних завдань фахівці "Епіцентра" і SI BIS розробили принципово нову апаратну схему, ефективність і надійність якої призвели до формування єдиного стандартного комплекту устаткування, яким компанія "Епіцентр" оснащує усі філії своєї мережі.


Караван

З початком експансії мережі гіпермаркетів "Караван" в регіони, перед ІТ-відділом постало завдання розробити серверну і мережеву інфраструктуру, здатну забезпечити консолідацію даних і відмовостійкість ІТ-систем в кожному гіпермаркеті. Для максимальної оперативності відкриття нових роздрібних центрів і зручності їх адміністрування, було прийнято рішення про розробку деякої стандартної конфігурації, якою і зайнялася компанія SI BIS.


Fozzy Group

За час співпраці з Fozzy Group компанією SI BIS спроектована і впроваджена апаратно-програмна платформа для рішення SAP for Retail, проведені декілька етапів модернізації обчислювальної інфраструктури, а також здійснений технічний супровід встановленого устаткування.